شنبه, 28 مهر 1397

 

 

برگزاری هشتاد و ششمین جلسه کمیته تحقیقات در شرکت آب منطقه ای قزوین

هشتاد و ششمین جلسه کمیته تحقیقات با حضور مهندس پویا رئیس کمیته تحقیقات، مهندس اخلاص مند دبیر کمیته، اعضاء اصلی کمیته و اساتید خبره عضو کمیته در محل سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در ابتدای این جلسه مهندس پویا مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به اولویت بحث تحقیقات در هر نظام عنوان نمود: در این دولت و بخصوص در بخش آب وزارت نیرو تاکید بر این دارند که باید کمیته تحقیقات در هر شرکت بسیار پویاتر و فعال تر از قبل به کار خود ادامه دهد.

در ادامه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین عنوان داشت: ما باید پیوسته و مداوم به تحقیقات بپردازیم و همچنان که استحضار دارید اولویت اول در جهان امروز نیز موضوع تحقیقات است و هر جا که در زمینه تحقیقات هزینه ای شده است از آن بعنوان سرمایه گذاری بلند مدت در حوزه های تخصصی یاد می گردد.

مهندس پویا افزود: جای بسی تشکر و قدردانی دارد که ما توانسته ایم با کمترین اعتبار جزء شرکت های برتر وزارت نیرو در زمینه تحقیقات باشیم و این بسیار قابل تحسین است.

مهندس اخلاص مند معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته تحقیقات شرکت با اشاره به شاخص های ارزیابی اعلام شده از ورازت نیرو عنوان داشت: کمیته تحقیقات این شرکت با تلاش خود توانست از 4 شاخص ارزیابی تعریف شده در 3 شاخص نمره کامل را کسب نماید و در یک شاخص نیز امتیاز 96.43% را بدست آورد. ایشان همچنین در خصوص تغییر تعداد کار گروههای تخصصی کمیته تحقیقات از 4 به 8 گروه بیان داشت: با افزایش گروهها می توانیم با دید تخصصی تر به موضوعات تحقیقاتی توجه نماییم.

در پایان حاضرین در جلسه سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص کاربردی تر شدن روند تحقیقات بیان داشتند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران