شنبه, 28 مهر 1397

 

 

برگزاری جلسه کمیسیون توسعه مدیریت در شرکت آب منطقه ای قزوین

جلسه کمیسیون توسعه مدیریت با حضور مدیر عامل، نماینده سازمان برنامه ریزی و بودجه استان قزوین، اعضاء هیئت مدیره و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای قزوین در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در ابتدای جلسه مهندس پویا مدیر عامل این شرکت یکپارچه سازی سیستم اتوماسیون اداری و گردش الکترونیکی فرم ها در سطح صنعت با راهبری ستاد، راه اندازی سامانه پیام کوتاه سامانه ساماب، استقرار کامل سامانه ساماب در سطح شرکت و ارائه خدمات از طریق پنجره خدمت را از برنامه های عملیاتی ارائه الکترونیکی خدمات به شهروندان عنوان نمود.

ایشان در ادامه و در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری که تأمین آب سالم را منشاء توسعه و پیشرفت کشور دانسته اند افزود: تأمین آب سالم از یک سو با تولید و اشتغال در جامعه و از سوی دیگر با معیشت و زندگی مردم ارتباط مستقیم دارد به همین سبب باید پیگیری های لازم جهت حل مسائل مربوط به تأمین آب تا رسیدن به نتایج مطلوب به نحو احسن صورت پذیرد.

در ادامه جلسه مهندس اخلاص مند معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای قزوین با اشاره به استقرار سامانه فرزین اظهار داشت: پیاده سازی سیستم جدید اتوماسیون در شرکت سبب شده تا ضمن تسریع در ارسال نامه ها با حذف کاغذ در مکاتبات اداری صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه صورت پذیرد. ایشان اتصال این سامانه به درگاه دولت و شرکت مدیریت منابع آب ایران را از دیگر مزایای سیستم جدید اتوماسیون برشمرد.

در پایان این جلسه خانم بحر کاظمی نماینده سازمان برنامه ریزی و بودجه استان ضمن تقدیر از تلاش های شرکت آب منطقه ای قزوین به عنوان یک شرکت پیشرو در راستای ارائه خدمات به مراجعین، گام برداشتن جهت عملیاتی نمودن شاخص های ارزیابی ابلاغ شده و رشد در عملکرد این شاخص ها را خواستار شد.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران