شنبه, 28 مهر 1397

 

 

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) در شرکت آب منطقه ای قزوین

مراسم گرامیداشت هفته بسیج، شهادت امام حسن عسگری (ع) و ولایت امام مهدی (عج) با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین، مسئول دفتر نمایندگی بسیج سپاه صاحب الامر شهر قزوین و فرمانده بسیج ادارات کل استان قزوین در سالن نمازخانه این شرکت برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مهدی جو مسئول دفتر نمایندگی بسیج سپاه صاحب الامر شهر قزوین حضور بسیج و تفکر بسیجی در عرصه های مختلف حماسی و ملی را بی نظیر خواند و اولین ویژگی یک بسیجی را ایمان به خدا، اعتقاد به ارزشهای و اصول و مبانی دینی دانست.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهدی جو عنوان داشت: امروزه عرصه مناظره بین المللی عرصه فرهنگ است چون مشخص می کند چه چیزی را بپذیریم، چه چیزی را نپذیریم و در مقابل چه چیزی باید بایستیم. کشورهای استعمار گر دریافته اند که ملتهایی که با هیچ نوع جنگی دست یافتنی نیستند تنها با جنگ فرهنگی قابل نفوذ و دسترسی می باشند. امروزه در دنیا برای تخریب یک جامعه رو به کار فرهنگی آورده اند و با انجام کارهای فرهنگی و تبلیغاتی مسموم که امروزه شاهد آن در جامعه خودمان نیز هستیم سعی دارند ضربه های سنگینی به ملت ها وارد نمایند. امریکا و کشورهای غربی بر این باورند که باید کارهای فرهنگی و تبلیغاتی در همه جای دنیا انجام دهیم ولی هیچگاه نباید در مورد آنها صحبت نماییم.

مسئول دفتر نمایندگی بسیج سپاه صاحب الامر شهر قزوین افزود: تفاوت کشورهای جهان اول و سوم در نوع زندگی و معیشت آنها نیست بلکه به نوع تفکر کشورها بر می گردد طوریکه در کشورهای جهان اول بیشتر تولید می شود و با احتیاط مصرف می گردد ولی در کشورهای جهان سوم این موضوع برعکس می باشد. همینطور حتی در نوع دیدگاه، کشورهای جهان اول نگاه از بالا به پایین  نسبت به سایر کشورها را دارند.

در خاتمه حاج آقا مهدی جو بسیج را یکی از نهادهایی که موضوع و شرایط اقتصادی مملکت را به درستی دریافته و با ورود خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی زحمات بسیاری را متحمل شده است، دانست.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران