شنبه, 28 مهر 1397

 

 

جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، به مناسبت فرارسیدن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت با سعادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ص) و گرامیداشت هفته وحدت مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای قزوین، در سالن نمازخانه این شرکت برگزار شد.  

در ابتدای این مراسم حاج آقا محمدی مسئول امور فرهنگی این شرکت عنوان داشت: با ظهور دین مبین اسلام توسط پیامبر رحمت، کارکرد دین در همه جوانب معنا پیدا کرد و انقلاب اسلامی ایران از نماد و جلوه روشن بکارگیری دین در تمامی عرصه هاست.

ایشان در ادامه  پپامبر اکرم (ص) را دارای صفات بیشمار و شخصیتی بی نظیر خواند و افزود: امروز رفتار و کردار ما چه در خانواده و چه در جامعه معرف پیامبر اکرم (ص) است.

مسئول امور فرهنگی شرکت خاطر نشان داشت: در شرایط فعلی که دشمنان دین اسلام از هر استراتژی و دستاوردی برای تفرقه میان وحدت مسلمانان در رسانه ها بهره می گیرند برگزاری جشن میلاد و تبیین دیدگاه های آن حضرت می تواند تمام توطئه های دشمن را خنثی کند.

حاج آقا محمدی با اشاره به لزوم تلاش برای وحدت میان مسلمانان افزود: یکی از دستاوردهای نظام اسلامی، احساس همدردی مسلمانان نسبت به یکدیگر است و مهمترین وظایف  ما مسلمانان این است که هرچه در توان داریم برای ایجاد وحدت، نزدیک کردن دیدگاه ها، تفکر ها، اندیشه ها در جامعه اسلامی بکار ببندیم.

در خاتمه این مراسم نیز یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت استان در وصف پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) به مدیحه سرایی پرداخت.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران