یکشنبه, 27 آبان 1397

 

 

برگزاری جلسه کارگروه استانی مشاورین سلامت دستگاههای اجرایی استان در شرکت آب منطقه ای قزوین

کارگروه استانی مشاورین سلامت دستگاههای اجرایی استان با حضور نمایندگان دستگاه اجرایی و به میزبانی شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در این جلسه که با حضور معاونت ها، مدیریت ها و روسای مرتبط دستگاههای اجرایی استان به صورت منظم و با هدف تحلیل شاخص های مستند بر سلامت استان تشکیل گردید از آن به عنوان یک بازوی فکری و اجرایی مهم در تعریف سیاست گذاری پروژه های سلامت محور یاد شد.

در این جلسه دکتر محجوب مشاور سلامت شرکت آب منطقه ای قزوین هدف از برگزاری این جلسات را نهایی کردن سیاستهای استان در حوزه چالش های مربوط به سلامت و بهداشت در امور مختلف عنوان داشت.

ایشان افزود: حوزه آب به عنوان یکی از مهمترین حوزه های اثر گذار در بخش سلامت باید همواره مورد توجه ویژه قرار گیرد. هدف کلیه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو در حوزه آب، تأمین آب سالم برای مصارف مختلف جامعه است که این مهم تنها با هم افزایی دستگاه های دیگر و مشارکت مدنی جامعه امکان پذیر خواهد بود.

شایان ذکر است: در این جلسه فرم های مربوط به چالش های شناسایی شده در حوزه سلامت توسط مشاورین دستگاههای اجرایی امتیاز بندی گردیده و جهت طرح در کمیسیون های مربوطه به دبیرخانه کمیته سلامت ارائه گردید.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران