پنجشنبه, 1 فروردین 1398

 

 

برگزاری مراسم جشن مبعث حضرت رسول اکرم(ص) در شرکت آب منطقه ای قزوین

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)، مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضاء هیئت مدیره، معاونین و جمعی از همکاران شرکت آب منطقه ای قزوین در محل نمازخانه این شرکت برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کریمی مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان ضمن گرامیداشت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: بعثت پیامبر اکرم (ص) بزرگترین حادثه تاریخی در هدایت بشریت به ارزش های دینی است. پاکی و طهارت نبی اکرم (ص) به حدی بود که او را محمد امین می نامیدند و امین بودن این شخصیت والا و معنوی سبب جذب دلها به این بزرگوار شده بود.

ایشان افزود: با دقت در قرآن و نهج البلاغه می توان دریافت واژه جاهلیت در مقابل علم و دانش به کار نرفته است بلکه به تمام اعمال خلافی که در نتیجه جهل یا عدم حاکمیت عقل بر قوای انسانی انجام می یابد عمل جاهلی گفته می شود و مردم جاهل نیز مردمی بودند که در عصر قبل از بعثت پیامبر (ص) ضمن شرک به خدا و پیامبر و ادیان الهی با تکبر، غرور و تعصب های غلط قبیله ای زندگی می کردند.

در خاتمه حجت الاسلام والمسلمین کریمی عنوان داشت: اسلام ناب محمدی به آسانی بدست نیامده است و اگر امروز دشمنان اسلام هر روز توطئه ای جدید را بر علیه این نظام به راه می اندازند ترس آنها از بیداری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی می باشد.  

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران