پنجشنبه, 1 فروردین 1398

 

 

تقدیر مدیر کل حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران از مدیر دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای قزوین

مدیر کل حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران با ارسال لوح تقدیر از تلاشهای ارزشمند مدیر دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای قزوین در راستای فعالیت های حوزه حقوقی صنعت آب در تعامل با دستگاههای اجرایی و قضایی تقدیر و قدردانی نمود.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین، در این تقدیر نامه که به امضاء دکتر مدنیان مدیر کل حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران رسیده آمده است:

جناب آقای حسین زمانی

خدمت رسانی مطلوب، بهینه و با کیفیت به شهروندان عزیز میهن اسلامی ایران در عرصه صنعت آب کشور افتخاری است که موجب مباهات خدمتگزاران بخش آب کشور است. فعالیت های حوزه حقوقی صنعت آب در تعامل با دستگاههای اجرایی و قضایی به شکل بارزی در صیانت از منابع آب کشور واجد اهمیت روز افزون و رو به رشدی شده است.از آنجایی که تلاش ها و فعالیت های جنابعالی در فرآیند ارائه خدمات گام مهمی در پیشبرد این مقوله به شمار می آید به پاس این کوشش ها و بر اساس ارزیابی بعمل آمده از نحوه خدمات جنابعالی این لوح تقدیر به رسم یادبود به جنابعالی تقدیم می گردد.

در طلیعه نوروز 97 ضمن تبریک فرا رسیدن این عید خجسته از خداوند منان ادامه توفیقات آن جناب را از درگاه پر فیض الهی خواستارم.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قزوین

دیدگاه کاربران